"Nova" Slovenija, novi Srecko ?

Odgovori
Dojc
Resnež
Resnež

"Nova" Slovenija, novi Srecko ?

Odgovor Napisal/-a Dojc » 06.02.2013 22:07

Danes poraz proti Bosancem, všeč mi je taktika z tremi branilci ;) nekaj se govori da so bli skavti Liverpoola na tekmi v Stožicah .. so mar spremljali Begovića ? ;) :lfc:

mchaggis
!
!
Kraj: Lublana
Kontakt:

Re: "Nova" Slovenija, novi Srecko ?

Odgovor Napisal/-a mchaggis » 06.02.2013 22:24

Upam, da so spremljali Sarmo, da ga ne bodo slučajno h nam pripeljali...
:sucks:

carko32
Tardeči
Tardeči
Kraj: Domžale in LJ

Odgovor Napisal/-a carko32 » 07.02.2013 00:59

Jap, Sarma danes zelo slabo :(
drugace pa, drugi polcas je bilo bolje, tudi v obrambi je bilo brez Sulerja bolje, predvsem pa v vezi sta Kurtic in Bacinovic dobro odigrala..
sam bi sicer raje igral z napadalnim vezistom namesto enega krilasa, ker se mi je zdelo, da nam za napadalcem 1 igralec zmanjka, na krilih je pa guzva..

_Urby#8
Tardeči
Tardeči
Kraj: Kranj

Odgovor Napisal/-a _Urby#8 » 07.02.2013 15:39

Đzeko je bog...
:-D

Tinck
Tardeči
Tardeči
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a Tinck » 24.03.2013 00:39

Moram priznati, da mi je po včerajšnjem porazu popolnoma dvignilo "pokrov", pa ne gre za poraz, ki je sestavni del športa. Mrgoli enih črnogledih mnenj, žaljivih komentarjev in nagnusnih pripomb, da na koncu resnično ne najdeš nikogar in nič, kar ne bi bilo spljuvanega.

Zares ne vem, a nas peščica narobe razmišlja ali se ne motim... Komu v interesu je ta neverjetna nervoza in idioti, ki s svojim komentiranjem ne vnašajo drugega kot posmeh repki, kritiko vsem igralcem, vodstvu in nzsju, vse skupaj pa zavijejo v znanem stilu "fuzbal je za bosance", kaj se sploh gonijo po travi, skijaši itd...

Vem za kar nekaj ljudi tu gor, ki so dali eno obdobje svojega življenja za to, da so živeli za kvalifikacije in prišli v raj, pa je bilo vmes trenutkov takih in onakih- a se nikoli ni odnehalo. Sam sem bil en delček tega, pa mi nikoli ne bo žal. Bilo je kratko in slatko. Nagrada pa nepozabna! Toda ko smo zgubilii, smo naslednjič še bolj napolnili štadion in vedno verjeli v to, da imamo šanse in da lahko vedno pomagamo našim v najbolj kriznih trenutkih tekme. Kam je šla ta vnema in kam se je zgubila ta volja do repke?

Vedno bom trdil, da je repka odraz nekega splošnega stanja, kjer obrobno vlogo nosijo igralci, selektor je medij volje ljudstva in taktik, navijači pa tisti, ki ustvarjajo pozitivno klimo in ustvarjajo pomembne tekme s svojo strastjo. Res žalostno je videti, da za nam, nekaterim generacijam nogometnih navijačev, ni ostalo to, kar bi lahko. Morda nismo bili dober zgled ali pa so to pač drugi časi, ko je bolje v dnevni sobi spremljati "zastonj" livescore in šaltanje med 5 tekmami hkrati kot pa da bi svoje riti odnesli na štadion in bodrili naše.

Menim, da je na tem forumov kup ljudi, ki jih enako boli kot mene, pa ponavljam, gre še najmanj tu za rezultat. Še najmanj. Kako vi gledate na tole stanje? Ljudstvo je hotelo Katanca, sedaj pa kot da čakamo še, da bodo zmage prišle same od sebe in šele mi za njimi, novim uspehom vštric...

Kaj menite? LP

Hehet
Zeloresnež
Zeloresnež
Kraj: Kranj

Odgovor Napisal/-a Hehet » 24.03.2013 07:15

Za moje pojme to niti ni najnižja točka na kateri je bila reprezentanca, tako kot vedno bo treba sedaj počakati od 4-6 let na novo generacijo, ta več kot očitno ne zmore več dosegati zmag in to ni nekaj nepričakovanega, to ste morali vedeti že po SP-ju, saj se je isto zgodilo z "zlato generacijo" 8 let poprej.
Treba je pač počakati, z uspehi bo nato prišlo nazaj tudi zanimanje. Reprezentanca ni odraz vseslovenskega počutja, že samo vseslovensko slabo počutje je mit, ki je izšel iz nezadovoljstva, ki slovenstvo muči že od avstro-ogrskih časov dalje. Smo namreč narod večne depresije, neuvidevnosti, ljubosumja in hinavščine. Bolj kot reprezentanca na nas, mi vplivamo na reprezentanco, kar se je najlepše videlo v sporu Zahovič-Katanec, kjer je slovenstvo pač udarilo ven in razbilo in uničilo vse, kar je reprezentanca dosegla.
Hočete še sodobnejši primer? Andrea Massi je pač Italijan, torej fašist, mi pogumni partizani imamo vso pravico do poseganja v njegovo frekvenco z Mazejevo.
To, da navijači reprezentanco pustimo pri miru in da so stadioni prazni je najbolj zdrava rešitev, fantom bo dala priložnosti, da brez pritiskov in vpliva nezdrave slovenskosti znova dosežejo nekaj veličastnega. Prepričan sem, da jim bo uspelo.
Konec je.

mellor
!
!

Odgovor Napisal/-a mellor » 24.03.2013 10:26

Bil na tekmi. Glede na to kaj sem poslušal okoli mene je skoraj bolje, da so stadioni prazni.

segson
!
!

Odgovor Napisal/-a segson » 24.03.2013 13:00

Niti ne igramo tako slabo, samo to je pač fuzbal. Z malo sreče bi imeli lahko tudi 10 točk, pa bi bil stadion poln, vzdušje odlično in tako naprej.
Da pa so pri nas stadioni in dvorane polne samo ob uspehih pa je že tako jasno in dvomim, da se bo to kdaj spremenilo.

Odgovori