Ostale tekme PL 2011/2012

Hehet
Zeloresnež
Zeloresnež
Kraj: Kranj

Re: Ostale tekme PL 2011/2012

Odgovor Napisal/-a Hehet » 22.09.2011 01:06

Ne, ne bova se zmenila.
Vseeno, če se ljudje pustimo voditi, jaz se ne. Masch mi ni nič bolj pri srcu zaradi tistega opravičila po finalu CL in tudi Torres mi ne bi bil, če bi prišel nazaj, tudi če bi našel formo.
Način, kako je odšel mi enostavno ni všeč. Njegove izjave po odhodu mi niso všeč.
Ne gledam teleteksta in vseeno mi je, če zabije gol ali ne, na koncu dneva je pomembno to, da chelshit izgubi tekmo. Ker so naši nasprotniki.
Tudi če bi totalno uspel in sedajle zabijal z leve desne, delal šale kape rokavice, bi mi bilo vseeno, samo da ga ne vidim več blizu svetega dresa, razen kadar igramo proti njim in na koncu zmagamo.
Konec je.

Kenny D
Tardeči
Tardeči

Odgovor Napisal/-a Kenny D » 22.09.2011 12:18

Meni se zdi, to naslajanje nad Torresovo neformo brezveze že od samega prestopa naprej.Kateri klub je za koga večji je relativno. Zame Liverpool, a roko na srce je bil Chelsea lani v igri za naslov vse do tekme v Manchestru ( v nasprotju z nami) in prav nič nebi imel proti, če bi z njegovimi goli premagali Scum, ki nas je nato pač prehitel pri osvojenih naslovih prvaka. Njegov odhod je omogočil situacijo za nakup Carrola, a za odločitev o preplačanemu nakupu ga pač ne moreš kriviti, saj so bile na izbiro tudi druge rešitve (vključno s to da bi v ospredje potisnili N'goga). Kar se pa vrnitve tiče pa smo v zgodovini imeli dva iztopajoča primera: Rush in Fowler, od katerih je imel prvi nato še zelo uspešno kariero pri LFC. (Oba sta odšla k takrat zelo izrazitim rivalom).

mchaggis
!
!
Kraj: Lublana
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a mchaggis » 22.09.2011 14:05

Kenny D napisal/-a:Meni se zdi, to naslajanje nad Torresovo neformo brezveze že od samega prestopa naprej.Kateri klub je za koga večji je relativno. Zame Liverpool, a roko na srce je bil Chelsea lani v igri za naslov vse do tekme v Manchestru ( v nasprotju z nami) in prav nič nebi imel proti, če bi z njegovimi goli premagali Scum, ki nas je nato pač prehitel pri osvojenih naslovih prvaka. Njegov odhod je omogočil situacijo za nakup Carrola, a za odločitev o preplačanemu nakupu ga pač ne moreš kriviti, saj so bile na izbiro tudi druge rešitve (vključno s to da bi v ospredje potisnili N'goga). Kar se pa vrnitve tiče pa smo v zgodovini imeli dva iztopajoča primera: Rush in Fowler, od katerih je imel prvi nato še zelo uspešno kariero pri LFC. (Oba sta odšla k takrat zelo izrazitim rivalom).
Folwer ni odšel, ampak so ga odšli.
:sucks:

king7kenny
Zeloresnež
Zeloresnež

Odgovor Napisal/-a king7kenny » 23.09.2011 19:30

Kenny D napisal/-a:Meni se zdi, to naslajanje nad Torresovo neformo brezveze že od samega prestopa naprej.Kateri klub je za koga večji je relativno. Zame Liverpool, a roko na srce je bil Chelsea lani v igri za naslov vse do tekme v Manchestru ( v nasprotju z nami) in prav nič nebi imel proti, če bi z njegovimi goli premagali Scum, ki nas je nato pač prehitel pri osvojenih naslovih prvaka. Njegov odhod je omogočil situacijo za nakup Carrola, a za odločitev o preplačanemu nakupu ga pač ne moreš kriviti, saj so bile na izbiro tudi druge rešitve (vključno s to da bi v ospredje potisnili N'goga). Kar se pa vrnitve tiče pa smo v zgodovini imeli dva iztopajoča primera: Rush in Fowler, od katerih je imel prvi nato še zelo uspešno kariero pri LFC. (Oba sta odšla k takrat zelo izrazitim rivalom).
Rushovega odhoda ne moraš primerjati z odhodom Torresa... Povsem nekaj drugega je če oddideš v juventus, ki je druga liga, pa tudi če je tvoj konkurent v evropskih pokalih, ni za preimerjati z klubom kot je čelski - ki je tvoj neposredni konkurent na vseh frontah! To je tako, kot da bi rekel da nas je tudi owen takrat izdal ko je odšel v real. Jebiga, torres je biu še pred prihodom v liverpool zame top igralec, imam njegove drese iz atletica, liverpoola in španije... a na način, kater je odšel ga sam nebi želel več videti v svetem dresu. Ko v javnosti govoriš kar je govoril v liverpoolu in nakoncu koncev ko prideš v čelski rečeš da si prišel v večji klib, se tu zame zgodba konča! Nekdo je omenjal da je bil zanj čelski takrat res večji klub... Morda je imel več točk v pl in je še igral v cl a beseda VEČJI pomeni še marskiaj drugega. V pl se z liverpoolom lahko primerja samo united.
In še za na konec quote ki ga je spesnil prijatelj iz liverpoola:

You had everything you could ever wanted... People remember legends... But legends are made by people... You won't be remembered as a legend in years to come people won't be talking about the legend nando who helped Liverpool to their greatest ever home cup.. In years to come you will never be know as tha new king... I hope the best for you cause you are a great player just not a legend...

V liverpoolu je naredil kar je imel za narediti, tudi če se vrne nebo kot je bilo nekoč. Po mojem mnenju prej obratno...
“When I’ve got nothing better to do, I look down the league table to see how Everton are getting along.” BS

Snnghdbw
Tardeči
Tardeči

Odgovor Napisal/-a Snnghdbw » 23.09.2011 22:23

nwm če je reku večji a ni reku samo v velik klub, to je velika razlika...

_R9_
The Oracle
The Oracle

Odgovor Napisal/-a _R9_ » 24.09.2011 09:02

Ja, to je še slabše.

Snnghdbw
Tardeči
Tardeči

Odgovor Napisal/-a Snnghdbw » 24.09.2011 10:06

ne pač ni, zle si pa tak mimo užgal da bol nebi mogu, če je chelsea za njega velik klub, kako velik je pol šele LFC, in če je on reku to tudi ne pomeni da je LFC manjši če pa bi reku da je prišel v večji klub bi pa pomenilo da je LFC manjši. Sicer pa mi povej a naj bi reku da je povprečen/manjši klub? Ja bi rad vidu tistega k bi to izjavil (ni ga človeka na svetu ki bi to rekel), mislim da bi si lahko kar rezerviral sedež na klopci za rezerve od rezerv plus če ga pogledaš kako igra za CFC, bi že letel iz kluba če bi rekel da ni prišel v velik klub.

_R9_
The Oracle
The Oracle

Odgovor Napisal/-a _R9_ » 24.09.2011 12:09

Gre za osebna mnenja oz. videnja. Če reče, da je sedaj prišel v velik klub, to pomeni, da prej ni bil v velikem klubu. Tako jaz to izjavo razumem. Če pa sedaj to pomeni, da sem mimo vsekal, je pa to tvoje videnje. In smo spet pri mojem prvem stavku tega vpisa.

Snnghdbw
Tardeči
Tardeči

Odgovor Napisal/-a Snnghdbw » 24.09.2011 13:03

Se pravi ne moreš prestopiti iz velikega kluba v velik klub? Kam je šel Xabi Alonso? V manjši klub? Tule ni logike in nima nobene veze z osebnemu mnenju. Osebno mnenje je da ga ne maraš ker je šel v Chelsea. Seveda se lahko mnenje tudi razlikuje glede izjave vendar v mejah logike. Če ti nekdo reče da morš prebarvat steno na zeleno, bo eden vzel svetlo zeleno drug temnejšo tretji nekje vmes, nekdo bo barval s čopičem drugi s tistmu hudiču iz top shop reklame. Ne more pa ti pa en razumet da bo vijolično prebarval steno, ker se tako ne da razumet. In jst tut ne vidim kako lahko iz njegove izjave logično sklepaš da pa prej ni bil v velikem ali večjem klubu.

_R9_
The Oracle
The Oracle

Odgovor Napisal/-a _R9_ » 24.09.2011 13:34

Jao, koliko razburjanja. Pa si ga domov vzemi, če ti ga je tako žal.

Odgovori