José Mário dos Santos Félix Mourinho AKA The Special One

Snnghdbw
Tardeči
Tardeči

Re: José Mário dos Santos Félix Mourinho AKA The Special One

Odgovor Napisal/-a Snnghdbw » 11.03.2011 20:32

Tincek, ja razlika je le ta da je Morunho poleg Porta bil še enkrat z Interjem prvak, plus tega je imel skoraj isto ekipo kot njegov predhodnik, in isto kot Rafa.

Na žalost bodo veliki klubi imeli vedno več denarja in ne boš se mogu pritoževat nad tem ja mi pa nismo imeli toliko denarja ker dandanes ga imajo vsi večji klubi.

mrmoon
Tardeči
Tardeči

Odgovor Napisal/-a mrmoon » 11.03.2011 21:16

Snnghdbw napisal/-a:Tincek, ja razlika je le ta da je Morunho poleg Porta bil še enkrat z Interjem prvak, plus tega je imel skoraj isto ekipo kot njegov predhodnik, in isto kot Rafa.
Skoraj isto ekipa, ja. Njegov predhodnik je imel isto ekip, ki je osvojila ligo prvakov, ce ne upostevamo ene par malenkosti... po imenu
Wesley Sneijder
Thiago Motta
Samuel Eto'o
Lúcio
Diego Milito
Goran Pandev

Najbrz bos rekel, da je teh sest itak igralo za rezerve in jih nima smisla omenjat. Sploh pa so prisli v klub za par centov menda.

Kar pa se Rafe pri Interju tice. Ekipa je uradno morda se bila ista, ampak motivacija v glavah je bila po teh naslovih precej manjsa in kar je veliko bolj pomembno, vec kot pol jih je bilo poskodovanih. V nekem trenutku jih je bilo ducat polemljnih! DVANAJST! Kako je to lahko ista ekipa, mi ni jasno. Vsi, ki to trdijo (in takih ni malo) niso niti priblizno spremljali kaj se dogaja v klubu. Seveda dejstvo, da so najstarejsa ekipa na svetu pri tem najbrz nima nobene vloge in je Rafa povsem neupraviceno bil jezen, da ni dobil denarja (oziroma igralcev) za osvezitev ekipe, kot mu je bilo obljubljeno ob podpisu pogodbe. Ostali so mu vecinoma nemotivirani polomljeni veterani v katere je moral ponovno vnasati zanos. In ko so se ravno pocasi pobirali (z naslovom svetovnega klubskega prvaka spet okusili kako fino je ko nekaj osvojis in postali spet lacni) in je bil spisek poskodovanih manjsi, ko so se mu igralci zaceli ob koncu leta vracti, so ga odpustili, ker si je drznil povzdigniti glas, ker je zelil prepreciti, da se podobna zgodba ponovi v nadaljevanju. Rafo so odpustili, nasledniku pa dostavili nekaj svezih igralcev. Rafa so izkoristili za najtezje delo, Leonardo pa spet lahko plove z bolj ali manj polnimi jadri, ki jih je Rafa dvigal.
When I want to read about Liverpool I read The Tomkins Times: http://tomkinstimes.com/

I am Peter Crouch. All your Arse are belong to me!

Snnghdbw
Tardeči
Tardeči

Odgovor Napisal/-a Snnghdbw » 11.03.2011 21:29

Pandev je že od leta 2001 pri interju in pa vse od 2004 do 2010 je bil na posojah, Lucio je prišel leta 2009 v Inter, btw, ekipo je treba še uigrat, kar traja on pa je v dveh letih izpilil ekipo do popolnosti, Real npr se nikakor ni mogel uigrat, glej ga zlomka Mourinho pa je le nekaj naredil v tej smeri...

_R9_
The Oracle
The Oracle

Odgovor Napisal/-a _R9_ » 11.03.2011 21:38

Domov si ga nesi!

FireFox
Tardeči
Tardeči

Odgovor Napisal/-a FireFox » 11.03.2011 21:40

in ga s sladkorjem potresi!

mrmoon
Tardeči
Tardeči

Odgovor Napisal/-a mrmoon » 11.03.2011 21:47

Snnghdbw napisal/-a:Pandev je že od leta 2001 pri interju in pa vse od 2004 do 2010 je bil na posojah, Lucio je prišel leta 2009 v Inter, btw, ekipo je treba še uigrat, kar traja on pa je v dveh letih izpilil ekipo do popolnosti, Real npr se nikakor ni mogel uigrat, glej ga zlomka Mourinho pa je le nekaj naredil v tej smeri...
Kaksne veze ima to, kdo je kje bil kdaj, ce ni bil tam, ko je on prisel in ce je bil tam, ko je bil uspeh najvecji in hkrati dodal svoj delez pri osvajanju lovorik? Govoril si, da je imel isto ekipo. Odloci se kaj bi rad povedal? Ne mores imet oboje. Jaz lahko mirno recem, da je ekipa bila uigrana ze od prej in je rabila le se toliko talenta, kot ga je kupil Mourinho.

Glej ga zlomka... Real popolnoma neuigran (sicer, ce bi to drzalo, dejstvo, da vsako leto pripeljejo kup zvezdnikov najbrz nima veze s tem, a ne?) postavi rekordno stevilo tock v zgodovini spanske lige (pac Barca istocasno se 3 vec) ... dosezejo vec kot 100 golov v ligi... in seveda to pomeni pravi cas, da pride Mourinho... in po lepi navadi zapravi se goro denarja za okrepitve... a glej ga zlomka, stvari se ne spremenijo nic kaj na bolje... teoreticno se vedno lahko osvoji vec kot lani, a za kaj takega do konca sezone lahko kiksne samo se 1x in mora doseci se 40 golov. Bomo videli. Bos spet rekel, da je ekipo treba uigrati... zakaj ni dobil Pellegrini te priloznosti? Sem preprican, da ne bi bilo nic slabse, kot je zdaj.
When I want to read about Liverpool I read The Tomkins Times: http://tomkinstimes.com/

I am Peter Crouch. All your Arse are belong to me!

Tinck
Tardeči
Tardeči
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a Tinck » 11.03.2011 22:16

Snnghdbw napisal/-a:Tincek, ja razlika je le ta da je Morunho poleg Porta bil še enkrat z Interjem prvak, plus tega je imel skoraj isto ekipo kot njegov predhodnik, in isto kot Rafa.

Na žalost bodo veliki klubi imeli vedno več denarja in ne boš se mogu pritoževat nad tem ja mi pa nismo imeli toliko denarja ker dandanes ga imajo vsi večji klubi.
Pa kaj če je bil Moronjo enkrat z Interjem prvak? Mancini je bil 4x. Pa kaj, če je bil evropski prvak s Portom in Interjem? Paisley je bil trikrat.
Pelješ se v začaran krog, forum se ti smeje in te očitno nič ne prepriča, da si tale boj z mlini na veter odprl na napačnem nogometnem portalu. Prepričevati mene in še nekaj članov, naj vendar priznamo, da je on pa oh in sploh, je brezveze. Ni in pika. Special one? Prej bi rekel special five. Pet nula. Še pomniš, tovariš? Barca vas je posilila s petardo, Pelegrini je vsaj za gol manj zgubil (2:6). In ne ti meni, da je preporodil ekipo. V ligi, kjer poleg Kataloncev in baletk, odstopa še 5-6 klubov, ostalo pa je tolk za ligo poflikat. Naj pride trenirat Sunderland v ligi, kjer ima 7 klubov najvišje ambicije in naslednjih 7 namen to postat. Dokler bo pa zbiral klube, kjer je težje popušit kot pa nekaj osvojit, je on zame, kot sem že rekel, special five.

Snnghdbw
Tardeči
Tardeči

Odgovor Napisal/-a Snnghdbw » 11.03.2011 22:19

pelegrini in vsi ostali naj nebi dobil sanse zaradi raula, to sem nekje prebral če je pa je to res pa ne vem

vidite fanje kak je fajn debatirati :D

mellor
!
!

Odgovor Napisal/-a mellor » 11.03.2011 23:28

Pa je šlo 15 minut življenja v nič medtem ko sem tole bral.

Moje mnenje, če koga zanima je sledeče:

- moronjo je odličen izjemen (verjetno eden najboljših na svetu) motivator in povprečen taktik - oboje skupaj+denar ga dela odličnega trenerja. Vseeno glede taktike Rafi ni segel do gležnja. Glede motiviranja pa je bil svetlobna leta pred njim. BTW vedno bolj se mi zdi, da je imel moronjo vedno izjemne pomočnike (Boas, Clark), ki so veliko pripomogli njegovemu delu,

- moronjo nima zastonj tega imena. Ob tem, da preusmerja pozornost nase in s tem razbremeni ostale v klubu sicer dela veliko uslugo klubu vendar on sam....ni zastonj dobil imena moronjo.

- Nani, Ronaldo in podobni se dobri nogometaši. Ogabne osebnosti.

- da ne znamo pljuvati po svojih igralcih in pljuvamo samo po tujih? A si prebral kakšno temo o tekmah? Lucas je še vedno idiot za marsikoga...no glavno, da je Nani CAR. Po morda kakšen Carrick. A znamo upravičeno katerega od naših skritizirati ali pa jih vedno zagovarjamo ne glede na velikost pizdarije, ki jo igralec zagreši? Za primer dajem Dioufa. Konec zgodbe.

Ko preberem kako je kakšen igralec dober (pa ni naš) si rečem so what. Če je ta igralec Ronaldo...si rečem: eh jebi ga tudi taki imajo pravico svojega mnenja čeprav so navijači Liverpoola. Glede Ronalda: ne oporekam kvaliteti...je pa vseeno bedak. Ko pa bom videl koga, da bo rekel neville je odličen itd. ali pa katerikoli od Gnoja je kar ok in, da od te osebe kdaj zasledim, da pljuva (neupravičeno) po naših igralcih....e pol mi bo pa film počil in tej osebi direktno brišem račun. Samo toliko v opozorilo...sicer pa ne verjamem, da se je tak bebec že rodil.
-

KOP-mistr
!
!
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a KOP-mistr » 12.03.2011 02:10

Kar si jst mislim o njemu sem vse napisal tle.

http://www.rtvslo.si/sport/nogomet/jose ... dom/251860
EPIC SWINDLER AND INTERNET TERRORIST

Odgovori