José Mário dos Santos Félix Mourinho AKA The Special One

Snnghdbw
Tardeči
Tardeči

Re: José Mário dos Santos Félix Mourinho AKA The Special One

Odgovor Napisal/-a Snnghdbw » 12.03.2011 12:07

Bravo mellor, to je mnenje! Edino, glede taktika, me zanima če je res tako povprečen kako je Lahko Barcelono sesul lani v LP, mislim da sama motivacija ni dovolj.

Markx
Tardeči
Tardeči
Kraj: Slovenska Bistrica

Odgovor Napisal/-a Markx » 12.03.2011 12:25

No, on je postavil bunker ki je stal malo višje. Isto je probal naredit Wenger in mu je kar nekaj časa prav dobro uspevalo. Je pa razlika postavit bunker z ekipo ki vsebuje igralce ala: Julo Cesar, Maicon, Lucio, Samuel, Zanetti, Cambiasso, Motta, Sneijder. Pa tud Eto'o je bil na tisti tekmi super branilec :mrgreen: Almunia, Sagna, Djourou, Koscielny, Clichy, Wilshere, Diaby in vse skupaj še z igralcem manj, je pa že druga zgodba, kaj? :) Se je v tej sezoni barca tudi že znala namučit s kom ki je visoko postavil bunker, očitno je to ena izmed njihovih šibkih točk. Ampak da ti uspe to izpeljat, rabiš prave igralce. In na tisti tekmi se jim je parkrat nasmehnila tudi sreča :) Sej ne rečem, takrat je bla postavitev in zamisel dobra, ampak taka briljanca pa tudi ni bila. Če on ne bi mel takšnih igralcev kot so bli, dvomim da bi mu uspelo. Po tleh jim ni pustil igrat, hkrati pa je imel dosti višje igralce (če izvzamemo Ibrahimovića, ki pa roko na srce itak celo sezono ni nič pokazal).

Še vedno se bo treba zavedat da ne Muri, ne Dalglish, Pellegrini, Boas, Van Gaal, Busquets, Prašnikar ne morejo dosečt nič če nimajo igralcev ki bi dobro igrali na igrišču :) Lahko k temu kvečjemu pripomorejo.

Snnghdbw
Tardeči
Tardeči

Odgovor Napisal/-a Snnghdbw » 12.03.2011 14:10

Dobra razlaga markx, pa Kop-mister odličen članek!

mrmoon
Tardeči
Tardeči

Odgovor Napisal/-a mrmoon » 12.03.2011 17:55

Markx napisal/-a:(če izvzamemo Ibrahimovića, ki pa roko na srce itak celo sezono ni nič pokazal).
Cca 20 golov in 10 asistenc? V Liverpoolu bi bil igralec s takim ucinkom opevan... za Barco je pa nula. To tudi nekaj pove, mar ne?
Markx napisal/-a: Še vedno se bo treba zavedat da ne Muri, ne Dalglish, Pellegrini, Boas, Van Gaal, Busquets, Prašnikar ne morejo dosečt nič če nimajo igralcev ki bi dobro igrali na igrišču :) Lahko k temu kvečjemu pripomorejo.
Kje za vraga, si pa njega nasel? :lol:
When I want to read about Liverpool I read The Tomkins Times: http://tomkinstimes.com/

I am Peter Crouch. All your Arse are belong to me!

Markx
Tardeči
Tardeči

Odgovor Napisal/-a Markx » 12.03.2011 19:51

Glede na to da Barca in Real v LaLigi praktično sama igrata ligo... :) So tamkajšnji dosežki čisto drugačni od dosežkov v ostalih ligah.

Also, Busquets, ne vem :D Pač prvi trenerji ko so mi padli na pamet :lol:

Lahko bi tud tebe vprašal kje si najbolj nepomembni stvari v celem postu šel ven pobrat :mrgreen: :mrgreen:

mrmoon
Tardeči
Tardeči

Odgovor Napisal/-a mrmoon » 12.03.2011 20:07

Markx napisal/-a:Glede na to da Barca in Real v LaLigi praktično sama igrata ligo... :) So tamkajšnji dosežki čisto drugačni od dosežkov v ostalih ligah.

Also, Busquets, ne vem :D Pač prvi trenerji ko so mi padli na pamet :lol:

Lahko bi tud tebe vprašal kje si najbolj nepomembni stvari v celem postu šel ven pobrat :mrgreen: :mrgreen:
Pobral sem ven tisto, kar me je zmotilo pri tvojem postu, ki bi drugace bil povsem korekten in ce bi te dve stvari izpustil ne bi nicesar zgubil (kot sam pravis sta nepomembni) in bi bil boljsi.

Ne glede na to, kaj si mislis o ligah, ract, da Ibrahimovic ni pokazal nicesar celo sezono je precej nesmiselno.

Pa se vedno ne vem, od kje si dal Busquetsa med trenerje? :lol:
When I want to read about Liverpool I read The Tomkins Times: http://tomkinstimes.com/

I am Peter Crouch. All your Arse are belong to me!

Snnghdbw
Tardeči
Tardeči

Odgovor Napisal/-a Snnghdbw » 12.03.2011 20:35

Tinck napisal/-a: Pa kaj če je bil Moronjo enkrat z Interjem prvak? Mancini je bil 4x. Pa kaj, če je bil evropski prvak s Portom in Interjem? Paisley je bil trikrat.
Pelješ se v začaran krog, forum se ti smeje in te očitno nič ne prepriča, da si tale boj z mlini na veter odprl na napačnem nogometnem portalu. Prepričevati mene in še nekaj članov, naj vendar priznamo, da je on pa oh in sploh, je brezveze. Ni in pika. Special one? Prej bi rekel special five. Pet nula. Še pomniš, tovariš? Barca vas je posilila s petardo, Pelegrini je vsaj za gol manj zgubil (2:6). In ne ti meni, da je preporodil ekipo. V ligi, kjer poleg Kataloncev in baletk, odstopa še 5-6 klubov, ostalo pa je tolk za ligo poflikat. Naj pride trenirat Sunderland v ligi, kjer ima 7 klubov najvišje ambicije in naslednjih 7 namen to postat. Dokler bo pa zbiral klube, kjer je težje popušit kot pa nekaj osvojit, je on zame, kot sem že rekel, special five.
Šele zle opazu post,

- je poseben, na tvojo žalost je treba priznat da je poseben, ena imed definicij posebnosti je da izstopaš, zj jst se ne morm spomniti trenerja ki bi bolj izstopal v nogometnem svetu trenutno (kot on, predvsem na področju osvajanja lovorik, po njegovih izjavah pa sploh)

- ne me dajat v real, ker sm že povedal da mi je vseen za njih,

- pred portom je imel klub (União de Leiria) s katerim je bil 5 v portugalski ligi kar je bila najvišja uvrstitev v zgodovini kluba, se mi zdi da je nekje na nivoju Sunderlanda v Angleški ligi al pa še slabša ekipa

- ne želim vas prepričat da je najboljši vendar mu njegove genialnosti na nekaterih področjih pač ne gre zanikati

-v realu ni niti eno sezono, spremenil je miselnost ekipe če že igre ne, počakajmo el classico v madridu...

Markx
Tardeči
Tardeči

Odgovor Napisal/-a Markx » 13.03.2011 00:13

mrmoon napisal/-a: Pa se vedno ne vem, od kje si dal Busquetsa med trenerje? :lol:
:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Šele zdaj sem opazil :lol: Seveda je bil v mislih Vicente del Bosque, ne vem kaj sem tu študiral :mrgreen: My bad :oops:

Odgovori