Olimpija vs. Maribor

Odgovori

Kdo bo zmagal v soboto v Stožicah?

Glasovanje se je zaključilo dne 11.03.2011 23:10

Olimpija
8
32%
Maribor
7
28%
remi
1
4%
za Slo ligo mi dol visi
9
36%

Skupaj glasov: 25

Tinck
Tardeči
Tardeči
Kraj: Ljubljana

Re: Olimpija vs. Maribor

Odgovor Napisal/-a Tinck » 01.09.2011 22:36

A ne, to je pa še bolj žalostno. Se strinjam. :roka:

Snnghdbw
Tardeči
Tardeči

Odgovor Napisal/-a Snnghdbw » 02.09.2011 13:00

brezvezna sta, upam da je tale prepir bol v šali mišljen kot zares...

Markx
Tardeči
Tardeči
Kraj: Slovenska Bistrica

Odgovor Napisal/-a Markx » 02.09.2011 13:33

Zakaj sploh mamo to temo na forumu? Ker je 80% postov v tej temi bolj kot ne kreganje in ne neko izražanje mnenja itd.
Ne vidim smisla v glavnem.

BokoNm
Tardeči
Tardeči
Kraj: Novo mesto

Odgovor Napisal/-a BokoNm » 02.09.2011 14:24

Tinck napisal/-a:
mellor napisal/-a:Krško je štajerska? Prvič slišim.

Mimogrede NK Krka nima problemov z stoli takših in drugačnih oblik. Tistih 5 gledalcev je čist mirnih in se sprašujejo kaj tisti zeleni tam dol skačejo po igrišču in brcajo žogo.
Govoriva o 3. slovenski ligi, prijatelj. Še mi na basketu v 1.B ligi smo na določenih tekmah imeli toliko ljudi kot Olimpija v prvi ligi. Ko bo Krka v 1. ligi (kar bi bilo super), ne dvomim v spodoben obisk in glasno podporo Trottersov. :roka:
Ja kar se tice Trottersov je zadeva bol ko ne zamrla. Mislm da se bol ko ne sam se Smajcl, Mejac in Meho dobivajo na pivu po tekmi v Harliju. Drugac jih je blo pa v dobrih cajtih tut po stirje avtobusi na gostujoco tekmo. V mojih cajtih pa redno po 50-70 komadov na reprezentanci. V primeru prve lige (kar bi se spodobl glede na stevilo prebivalcev in glede na obisk tekem v drugi ligi cca 3000 in pa tut do 8000 na pokalnih tekmah) bi bli definitivno popestritev slovenske lige. Se bi pa ziher nazaj zbral ob bolsih rezultatih (kar je zalostbo da nas ni ob slabsih ampak so tle umesane se politika uprave in podobno) . Vcasih smo bli pa Trottrsi spostovanja vredna navijaska skupina (verjetno takoj za Lj in Mb). Kar se tice podpore lj in mb smo bli vedno v sektorju z zabarji. Nekak se je bol drzalo na strani Ljubljane. Smo se pa tut znal z Dregonsi sklofat kr konkretno. Sploh pa se ni prebavlalo Jezusa (al kaj je ze biu) :) Tazadn velik pretep je bil na Lomu k se je slo na Slo-Ita v Trst. Matr dobri cajti :)
On awaiting Everton's arrival for a derby game at Anfield, Bill Shankly gave a box of toilet rolls to the doorman and said: "Give them these when they arrive - they'll need them!" :lfc:

mchaggis
!
!
Kraj: Lublana
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a mchaggis » 02.09.2011 14:38

Markx napisal/-a:Zakaj sploh mamo to temo na forumu? Ker je 80% postov v tej temi bolj kot ne kreganje in ne neko izražanje mnenja itd.
Snnghdbw napisal/-a:brezvezna sta, upam da je tale prepir bol v šali mišljen kot zares...
No dj naretta si svoj tred in pejta bit strpna ke, midva s tinčkom se bova pa zajbavala dokler nama bo to v veselje.
:sucks:

Snnghdbw
Tardeči
Tardeči

Odgovor Napisal/-a Snnghdbw » 02.09.2011 15:21

aja če se pa zajebavata je pa vredu, jst sm mislu da je/bo pršlo do kakega hujšega spora... ker se spomnem lanskega obiska ljubljančanov v mb in mi ni blo čist nč všeč... nimam nč proti njim in verjamem da so viole isti v lj

mellor
!
!

Odgovor Napisal/-a mellor » 02.09.2011 15:25

Aha Tinčk ti si te vrste Štajrc. Na napačnem bregu Save. :lol:

Zame vaši kraji niso Štajerska pa konc. Pa Dolenjska tudi ne. Posavci.

Elan je imal dobre navijače. Druga liga, potem prva liga Radio Krka al kako smo se že imenovali takrat. Lepi časi. Vseeno...v največjem bumu novomeškega nogometa se je zbralo na tekmi 500-600 ljudi. Na tekmah novomeške divje lige ob nedeljah je samo igralcev 500. Od tega 50 Trottersov. Potem so tu še kakšni gledalci pa smo na cifri 700. Če bi bil NK Krka malo bolj voden bi ljudje gledali nogomet ker zanimanje za ta šport v Novem mestu definitivno je. Zakaj je stanje tako kot je....

V vojni Olimpija - Maribor pa se nekako bolj nagibam Olimpiji. Maribor je tako daaaaaleč. :) Glede napada na tistega predsednika Maribora.... Bedarija. Ko sem bil zadnjič tam so se ob praznjenju parkirišča take stvari dogajale na veliko. Avto pred mano je izsilil drug avto (oba MB tablica) in eden je kresnil drugega po gobcu češ kaj se vmešavaš. Ljubljančan?!? je priskočil in tistega, ki je tepel nadrl kot prasca, ga odrinil po tleh in umiril situacijo. Podobna situacija 50m naprej in pol ure pozneje (obupno počasi smo se vozili ja). Tokrat Ljubljančan (po tablici sodeč) in KK (Tinčk)?

Glede navijačev in obiska pa...kaj jaz vem. Če bi bil bližje Ljubljani bi bil na večini tekem Olimpije (KK in NK) tako pa sem bolj poredko. Slovenska liga nekako ni zanimiva ne vem koliko. To, da pa prihaja v mesto Maribor pa vsaj zame ne pomeni kaj dosti. Mogoče za Dragonse in Viole ker se imajo priložnost stepst in se provocirat. Za druge pa...mene bolj odbija kot ne. To, kar delajo na stadionih eni in drugi...nekega nevtralenga gledalca bolj odbija od ogleda v živo kot kaj drugega. Vsaj mene. To da bi morali imeti zabetonirane stole iz jekla in podobno...mah. Npr. na Anfieldu jih imajo tudi? Pa se mi zdi navijanje čist ok. Druga kultura navijanja mogoče ja. Raje bi gledal tekmo Olimpija:Maribor pred takimi navijači kot Liverpool:Manure pred našimi. Pa brez zamere. Tam je mogoče kaka tekma na meji incidenta (na stadionu - kaj se v stranskih zapuščenih ulicah dogaja me boli k.) pri nas pa je na vsakem derbiju glavna tema še kak teden pozneje večji incident, uničevanje stolov,....rezultat pa tako ali tako ni pomemben. Bedno. Sem prepričan da če bi se spremenilo to da bi bil tudi obisk večji. Normalno navijanje, brez strahu da te razbije naključni pacient v garaži ker mu pač nisi všeč pa tudi če igra NK Spodnji Duplek:Ivančna Gorica....pridem, pa ne samo jaz.

Pa tudi na kakšno tekmo NK Krke pridem čeprav se počutim...rahlo osamljenega. :)

Tinčk - Mchaggis: kregajta se naprej. :lol: Jaz sem svoje na totalno nerazumljiv način povedal. Urejat tega skropucala se mi pa ne da.

mellor
!
!

Odgovor Napisal/-a mellor » 02.09.2011 15:26

Snnghdbw napisal/-a:aja če se pa zajebavata je pa vredu, jst sm mislu da je/bo pršlo do kakega hujšega spora... ker se spomnem lanskega obiska ljubljančanov v mb in mi ni blo čist nč všeč... nimam nč proti njim in verjamem da so viole isti v lj
Pejt kdaj v LŽ med tekmo Liverpoola pa boš videl kako se bosta stepla. Še Zlatkota zraven pa boš videl kri v potokih. :lol:

Tinck
Tardeči
Tardeči
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a Tinck » 02.09.2011 16:15

mchaggis napisal/-a:
Markx napisal/-a:Zakaj sploh mamo to temo na forumu? Ker je 80% postov v tej temi bolj kot ne kreganje in ne neko izražanje mnenja itd.
Snnghdbw napisal/-a:brezvezna sta, upam da je tale prepir bol v šali mišljen kot zares...
No dj naretta si svoj tred in pejta bit strpna ke, midva s tinčkom se bova pa zajbavala dokler nama bo to v veselje.
Sploh ni nujno, da jo kdorkoli bere in komentira, če je ne želi. Malo zajebancije ne škodi in ja; ko se z McHaggisiom srečava pred LŽ, se najprej zgarbava, potem greva pa na pivo in navijat za Liverpool. Totalono skregana, seveda.
Mellor, Boko, fuzbaler9: Krka mora priti slej kot prej v 1. ligo; če ji uspe lovke vreči še na ves okoliš, od Brežic do Ivančne, pa Kočevja do Litije, z lahkoto naredijo spodobno ekipo in skrbijo, da se mladi razvijajo v domačem okolju.
Mellor: Posavje je bilo na silo utureno tako, da so sem dali nekatere regijske centre, bolnico v Brežice in leta 1991 natisnili telefonski imenik za 0608/ cifre za razliko od Novega mesta 068/ :bow: Na kar so se spomnili, da ta umetno ustvarjena pokrajina in regija (po imenu, da se razumemo) požre preveč proračunskega denarja, zato najbol, da se ukinejo porodnišnica Brežice, Policijska enota Krško itd... Aja, jedrske odpadke pa kar imejte, itak ste ena prokleta fukojebina, bol da so pri vas kot pa da jih po Savi spustimo, saj bi pršlo do novega medmejnega incidenta. Posavje nima kraja, kot so NG, NM, KR, CE, VE itd, ki so ipak malo bolj gospodarske razviti in z več prebivalci, kar marsikaj potegne za seboj . Tako da Posavje vi kar lepo imejte; ko se boste pa "pomotoma" znašli na napačni strani Save, pa pridte k meni v gorco, kjer vas z veseljem v zidanico peljem poskusit cviček. Aja ne, pardon, VRLI STROKOVNJAKI SO SE ODLOČILI, da je Cvičkov vinorodni okoliš na DESNI STRANI SAVE. :bow: Ker predvidevam, da je zemlja na levi strani preveč rjava, mogoče celo, da je magnezija za 1% premalo... :rolleyes: . Torej, pridte na namizno rdeče, za cviček pa priporočam našega BokoNM, ki kadar gre v gorco, ga pol en teden ni na forumu...(mijaaaauu). :-D

mellor
!
!

Odgovor Napisal/-a mellor » 02.09.2011 16:26

Vidiš tega o teh krajih pa nisem vedel. Vedel sem da se delite na štajerce in dolenjce glede na Savo več pa ne. Veliko, ki jih poznam pa celo pravijo da niso ne štajerci niti dolenjci.
Mellor, Boko, fuzbaler9: Krka mora priti slej kot prej v 1. ligo; če ji uspe lovke vreči še na ves okoliš, od Brežic do Ivančne, pa Kočevja do Litije, z lahkoto naredijo spodobno ekipo in skrbijo, da se mladi razvijajo v domačem okolju.
Eh za to bo potrebno imeti v upravi ljudi z vizijo, ciljem. Ljudi, ki bi delali za dobro nogometa in kluba. Misija nemogoče v NM.

Odgovori