Olimpija vs. Maribor

Odgovori

Kdo bo zmagal v soboto v Stožicah?

Glasovanje se je zaključilo dne 11.03.2011 23:10

Olimpija
8
32%
Maribor
7
28%
remi
1
4%
za Slo ligo mi dol visi
9
36%

Skupaj glasov: 25

_R9_
The Oracle
The Oracle

Re: Olimpija vs. Maribor

Odgovor Napisal/-a _R9_ » 31.08.2011 07:02

@Tinčk: glede stolov oz. njihove kvalitete ti lahko povem, da se jih je ogromno poškodovalo med treningi nogometašev, ko so žoge letele mimo gola v stole. Ko še ni bilo mrež, seveda. Tako da je verjetno teh 100 stolov na severu bilo poškodovanih že prej, pa so jih sedaj pri preštevanju kar dodali. Dejansko se na severu ne tolerira stanje na stolih. Da bi jih pa namerno lomili, pa itak ne pride v poštev.

Kot zanimivost, stoli na Dunaju (Avstrija) so kovinski. Pa ga zlomi, če si dec. :mrgreen: Malo manj šparanja pri takih zadevah, pa bo.

Tinck
Tardeči
Tardeči
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a Tinck » 31.08.2011 19:13

Sej sploh ne vem, kaj ga lomijo s temi stoli; da se pač samo sedež brez naslonjala, tako kot je to v LV. Nobenih težav glede njih, obnesejo se vrhunsko. Škoda da o tem ni Šerif prej razmišljal, zdej bodo te stole toliko časa menjavali, da jim bo dok..čilo in bodo dali te in basta.
R9 in Haggis, jaz normalno stojim na stolu, pa 90 kil mam, pa tud mal ne škriple pod mano. :mrgreen: Če se skače po robu, potem ja, to ne rečem. To imaš potem že namen delati škodo, vsak otrok ve, da se boš v tem primeru zložil na tla. Naj mi pokažejo te zlomljene stole, rad bi jih videl. 330? Šerif si jih bo namontiral na magistratu. :rolleyes:

mchaggis
!
!
Kraj: Lublana
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a mchaggis » 31.08.2011 19:53

Ma dj tinčk ne izzivi tle k veš da boš pol k se vidmo čis pridn, sam zto, ker Kangler ne zida pr vs v krškem in ker ste vi dovolj usekani, da ste raj štajerci kot dolenjci (?!?!?!?!?!?!?!?) ni treba zdj tle frustracij lajšat :p
:sucks:

mellor
!
!

Odgovor Napisal/-a mellor » 31.08.2011 20:03

Krško je štajerska? Prvič slišim.

Mimogrede NK Krka nima problemov z stoli takših in drugačnih oblik. Tistih 5 gledalcev je čist mirnih in se sprašujejo kaj tisti zeleni tam dol skačejo po igrišču in brcajo žogo.

Prisoner
Tardeči
Tardeči
Kraj: MB

Odgovor Napisal/-a Prisoner » 31.08.2011 22:25

mchaggis napisal/-a:Ma dj tinčk ne izzivi tle k veš da boš pol k se vidmo čis pridn, sam zto, ker Kangler ne zida pr vs v krškem in ker ste vi dovolj usekani, da ste raj štajerci kot dolenjci (?!?!?!?!?!?!?!?) ni treba zdj tle frustracij lajšat :p
:) tu se ne gre za izrazanje frustracij.. ima pa Tinck popolnoma prav. S temi stoli se komplicira in napihuje celotno zadevo po vsakem derbiju na stozicah. Nabijajo neverjetne cene teh stolov. Pa ne me razumet, da odobravam lomljenje le teh ali kaksen drugi vandalizem. Pri celotni gradnji se ni upostevalo, da obstajajo tudi v Sloveniji navijaske skupine ki ne sedijo ampak navijajo (kako navijajo je druga zgodba..) in posledicno s tem je tudi razumljivo, da se ob proslavljanju gola tudi skace (ne po stolih!) ter se v tisti evforiju vcasih tudi stopi na stol. Glede na montazo oz. gradnjo pa se taksen stol takoj zlomi. V Mb je narejeno tako, da so stoli brez naslovnjala, fiksni v beton in je problem resen. Ce pa bi pri nas bil resen problem in bi obstajal tudi taksen zakon, ki bi preprecil taksen vandalizem na stadionih pa bi taksni stoli lahko bili narejeni povsod. Ampak na zalost ni... Sem pa mnenja, da dokler se ne bo tukaj nekaj konkretno spremenilo se bodo stoli lamali. Od domacih ali gostujocih navijacev.

Lp,

Tinck
Tardeči
Tardeči

Odgovor Napisal/-a Tinck » 01.09.2011 22:21

Haggis: Okolica Krškega imam zapisano zato, ker močno, močno dvomim, kaj ti pove, da prihajam z Rožnega. Da pa okolica Krškega avtomatsko pomeni, da si dolenjc, je pa pomanjkanje znanja iz geografije. Mesto je sestavljeno iz LEVEGA in desnega brega Save. Tko kot celotna regija, da pa te delitve ne razumeš, ti pa ne zamerim. Pač me ne moreš prepričat, da sem dolenjc, čeprav nimam nič proti njim... lepo pa ni. :crack:

V nedeljo ste si zmago zaslužili, mi pač na tekmi nismo imeli kaj izgubit. V 6ih letih od ustanovitve kluba Olimpija Bežigrad 2005 dalje, ste vložili veliko truda, kar se vam je končno obrestovalo. Zdaj treba samo še poskrbet, da bo na vsaki tekmi vsaj nekajkrat več folka kot zdej, drugače bolje, da se združite s Krko in imate 350+5 navijačev na vsaki tekmi. Če vam tale derbi ne dvigne obisk, potem bolje, da greste balinat.

Tinck
Tardeči
Tardeči

Odgovor Napisal/-a Tinck » 01.09.2011 22:24

mellor napisal/-a:Krško je štajerska? Prvič slišim.

Mimogrede NK Krka nima problemov z stoli takših in drugačnih oblik. Tistih 5 gledalcev je čist mirnih in se sprašujejo kaj tisti zeleni tam dol skačejo po igrišču in brcajo žogo.
Govoriva o 3. slovenski ligi, prijatelj. Še mi na basketu v 1.B ligi smo na določenih tekmah imeli toliko ljudi kot Olimpija v prvi ligi. Ko bo Krka v 1. ligi (kar bi bilo super), ne dvomim v spodoben obisk in glasno podporo Trottersov. :roka:

mchaggis
!
!
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a mchaggis » 01.09.2011 22:26

Tinck napisal/-a:Haggis: Okolica Krškega imam zapisano zato, ker močno, močno dvomim, kaj ti pove, da prihajam z Rožnega. Da pa okolica Krškega avtomatsko pomeni, da si dolenjc, je pa pomanjkanje znanja iz geografije. Mesto je sestavljeno iz LEVEGA in desnega brega Save. Tko kot celotna regija, da pa te delitve ne razumeš, ti pa ne zamerim. Pač me ne moreš prepričat, da sem dolenjc, čeprav nimam nič proti njim... lepo pa ni. :crack:
Js ne pravim ničesar glede geografije, sam da ste usekani če ste raj štajerci k dolenci, to je vse :p

Tinck
Tardeči
Tardeči

Odgovor Napisal/-a Tinck » 01.09.2011 22:29

De si ne boš kej naredu, Ljubljančan, ki pristane... kje že? Rajbnca?? Žalostno... :lol: :mrgreen:

mchaggis
!
!
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a mchaggis » 01.09.2011 22:34

Glej kje si ti prstou...

Odgovori