Olimpija vs. Maribor

Odgovori

Kdo bo zmagal v soboto v Stožicah?

Glasovanje se je zaključilo dne 11.03.2011 23:10

Olimpija
8
32%
Maribor
7
28%
remi
1
4%
za Slo ligo mi dol visi
9
36%

Skupaj glasov: 25

Tinck
Tardeči
Tardeči
Kraj: Ljubljana

Re: Olimpija vs. Maribor

Odgovor Napisal/-a Tinck » 02.09.2011 16:42

mellor napisal/-a:Vidiš tega o teh krajih pa nisem vedel. Vedel sem da se delite na štajerce in dolenjce glede na Savo več pa ne. Veliko, ki jih poznam pa celo pravijo da niso ne štajerci niti dolenjci.
Mellor, Boko, fuzbaler9: Krka mora priti slej kot prej v 1. ligo; če ji uspe lovke vreči še na ves okoliš, od Brežic do Ivančne, pa Kočevja do Litije, z lahkoto naredijo spodobno ekipo in skrbijo, da se mladi razvijajo v domačem okolju.
Eh za to bo potrebno imeti v upravi ljudi z vizijo, ciljem. Ljudi, ki bi delali za dobro nogometa in kluba. Misija nemogoče v NM.
Sej vem: Basket, potem kolesarstvo, potem mogoče rokomet... potem pa ljudi in denarja zmanjka. Pa dobr, Udovič se vam neki matra postavit to Krko, da vidimo, ali lahko kaj naredi. Bres supporta nč.

BokoNm
Tardeči
Tardeči
Kraj: Novo mesto

Odgovor Napisal/-a BokoNm » 02.09.2011 18:13

Tinck napisal/-a:
mchaggis napisal/-a:
Markx napisal/-a:Zakaj sploh mamo to temo na forumu? Ker je 80% postov v tej temi bolj kot ne kreganje in ne neko izražanje mnenja itd.
Ne vidim smisla v glavnem.
Snnghdbw napisal/-a:brezvezna sta, upam da je tale prepir bol v šali mišljen kot zares...
No dj naretta si svoj tred in pejta bit strpna ke, midva s tinčkom se bova pa zajbavala dokler nama bo to v veselje.
Sploh ni nujno, da jo kdorkoli bere in komentira, če je ne želi. Malo zajebancije ne škodi in ja; ko se z McHaggisiom srečava pred LŽ, se najprej zgarbava, potem greva pa na pivo in navijat za Liverpool. Totalono skregana, seveda.
Mellor, Boko, fuzbaler9: Krka mora priti slej kot prej v 1. ligo; če ji uspe lovke vreči še na ves okoliš, od Brežic do Ivančne, pa Kočevja do Litije, z lahkoto naredijo spodobno ekipo in skrbijo, da se mladi razvijajo v domačem okolju.
Mellor: Posavje je bilo na silo utureno tako, da so sem dali nekatere regijske centre, bolnico v Brežice in leta 1991 natisnili telefonski imenik za 0608/ cifre za razliko od Novega mesta 068/ :bow: Na kar so se spomnili, da ta umetno ustvarjena pokrajina in regija (po imenu, da se razumemo) požre preveč proračunskega denarja, zato najbol, da se ukinejo porodnišnica Brežice, Policijska enota Krško itd... Aja, jedrske odpadke pa kar imejte, itak ste ena prokleta fukojebina, bol da so pri vas kot pa da jih po Savi spustimo, saj bi pršlo do novega medmejnega incidenta. Posavje nima kraja, kot so NG, NM, KR, CE, VE itd, ki so ipak malo bolj gospodarske razviti in z več prebivalci, kar marsikaj potegne za seboj . Tako da Posavje vi kar lepo imejte; ko se boste pa "pomotoma" znašli na napačni strani Save, pa pridte k meni v gorco, kjer vas z veseljem v zidanico peljem poskusit cviček. Aja ne, pardon, VRLI STROKOVNJAKI SO SE ODLOČILI, da je Cvičkov vinorodni okoliš na DESNI STRANI SAVE. :bow: Ker predvidevam, da je zemlja na levi strani preveč rjava, mogoče celo, da je magnezija za 1% premalo... :rolleyes: . Torej, pridte na namizno rdeče, za cviček pa priporočam našega BokoNM, ki kadar gre v gorco, ga pol en teden ni na forumu...(mijaaaauu). :-D

:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Ha ha ampak res. Sploh nism pomislu na to :)
Je pa res da bi lahko mel kaksn piknik pr nas. Samu pol ne bo nobenga na forumu :)
Matr sam ta Dolenska sekcija na forumu je pa kr mocna :)
Udovic se pa neki trud ja. Dobr da so delenke taku lusne da nam je ratal enga z vezami dobit bliz kluba. Kolk je pa sposoben kej brez denarja opererat pa ne vem. Upam da mu kej uspe.
Drugace pa mislm, da je Nk Elan eden izmed redkih slovenskih klobov, ki ima dejansko perspektivo v fuzbalu (od tek klubov, ki se za njih ne slis zadnje case ) Stevilo moznih obiskovalcev, Gospodarstvo, ki bi lahko podprlo fuzbal (Krka, Tpv, Revoz, Adrija, al pa kaksn sejk bi sel tut ). Sam k je tle res kosarka :(
Bomo dubl pa novo tribuno :)

We’ll be back soon... :biz: :biz: :biz: :biz:

we are just sleeping lions :twisted: :twisted:

NK ELAN :cheer: :cheer:

Zlatko
Tardeči
Tardeči

Odgovor Napisal/-a Zlatko » 02.09.2011 19:57

Kdo omenja mojo malenkost v povezavi z nasiljem? Fuj vas bodi...svojat

Krka? Hvala lepa, mi, ki smo spremljali Olimpijo na tekmah raznih Belink, Jevnic, Litij, Virov in ostalih bože nazovi klubov si lahko samo rečemo upam, da nikoli več. Saj so bli tut hudi cajti npr. Zeleni petki, tekme ko nisi vedel ali se je končalo 15:0 ali samo 11:0 in pa do nekje tretje lige popolna harmonija v klubu...pa, da ne rečem ko je klub v tretji ligi dobil (skoraj filmsko) pokalno gostovanje pri največjemu rivalu...
Torej, pridte na namizno rdeče
Tisto kar vi tam točite je bolj podmizno vino...
Primorski okoliš uberalles

Glede stolov...lahko so zacementirani do nafte to ne pomeni nič ker odlomijo tisti zložljiv del na katerega se usedeš...nek standing section kot ga poznajo švabi bi mogoče šel ampak pokvari sam izgled stadiona, sploh če ima samo 1 ring...
Za tiste z MB konca, ki zdemolirajo pol stadiona potem pa kokodakajo kako bi moral biti sektor kot tisti v MB....A to tak z ograjo za amputacijo prstov...?

@Boko... s čim vas je pa Jizah iritiral?

Prisoner
Tardeči
Tardeči
Kraj: MB

Odgovor Napisal/-a Prisoner » 03.09.2011 00:03

Zlatko napisal/-a:....
Glede stolov...lahko so zacementirani do nafte to ne pomeni nič ker odlomijo tisti zložljiv del na katerega se usedeš...nek standing section kot ga poznajo švabi bi mogoče šel ampak pokvari sam izgled stadiona, sploh če ima samo 1 ring...
Za tiste z MB konca, ki zdemolirajo pol stadiona potem pa kokodakajo kako bi moral biti sektor kot tisti v MB....A to tak z ograjo za amputacijo prstov...?
...
Hehe Zlatko, prvo pridi na stadion v MB in potem komentiraj. Ocitno ti poznas samo taksne zlozljive stole...
Btw: Od kdaj pa so med dragonsi tudi navijaci iz MB konca...?
ali pa kdo so bili tisti, ki niso bili skupaj z navijaskimi skupinami in so zdemolirali 8 stolov? Hm.. a jaaa... spet toti z MB konca..
Po tej teoriji zdemoliranja polovice stadiona bi reko, da so bili samo navijaci iz MB na tekmi.. ki pa si bili ostali navijaci olimpije?

Lp,

Tinck
Tardeči
Tardeči

Odgovor Napisal/-a Tinck » 03.09.2011 17:59

Zlatko napisal/-a:Kdo omenja mojo malenkost v povezavi z nasiljem? Fuj vas bodi...svojat

Krka? Hvala lepa, mi, ki smo spremljali Olimpijo na tekmah raznih Belink, Jevnic, Litij, Virov in ostalih bože nazovi klubov si lahko samo rečemo upam, da nikoli več. Saj so bli tut hudi cajti npr. Zeleni petki, tekme ko nisi vedel ali se je končalo 15:0 ali samo 11:0 in pa do nekje tretje lige popolna harmonija v klubu...pa, da ne rečem ko je klub v tretji ligi dobil (skoraj filmsko) pokalno gostovanje pri največjemu rivalu...
Torej, pridte na namizno rdeče
Tisto kar vi tam točite je bolj podmizno vino...
Primorski okoliš uberalles

@Boko... s čim vas je pa Jizah iritiral?
:mrgreen: Važn, da vsaj stoli dobr zgledajo, če morjo že prazni bit. Zlatko, malo pretiravaš, ko nas imaš nekatere za razbijače in nakladače... Poglej kakšne svoje budale in ti povem, da imamo mi isto svoje. In zaradi treh posameznikov izmed stotih, mi ne govort, da je cela skupina glupa. Če ste pa res tako strpni in umirjeni, pa povej, zakaj so se stoli na vašem sektorju kar sami od sebe odlomili, vlak v Štorah sam zagorel, navijači Austrije pred tekmo na Vojkovi med seboj pretepli pred vašimi očmi... :lol: Niste glede tega nč boljši, le da zgleda, da ste bolj pridni, ker vas ni tolk. Drugače pa spoštujem, za kogar pač navijaš, samo spoštuj tudi ti nas.

Prisoner
Tardeči
Tardeči
Kraj: MB

Odgovor Napisal/-a Prisoner » 04.09.2011 02:44

Za mene bo ze dovolj, ce bo tudi on priznal da so tudi med "njimi" budale, tako kot so vse povsod in da se stvari ne posplosuje zaradi nekaj mladnostnikov, ki
iscejo samega sebe. Metat vse v en kos samo zato ker so iz MBja ali okolice je primitivno in nazadnjasko razmisljanje.

Glede omenjanja "amputacije" prstov, ki nima nobene veze z navijaci.. To je skoraj podobno kot ce bi reko, da navijaci olimpije na stozicah na veliko
delajo samomore... (primer bogega delavca na stozicah, ki ni dobil place, da bi poplacal svoje dolgove "da lahko olimpija igra na novem stadionu").

Jaz osebno razumem, da se dela neka napetost med MB in LJ iz sportnega vidika in mi je OK, dokler ostane na sportnem in fer nivoju. Ne maram pa, da se to prenasa
na osebno raven, posplosevanje in medsebojno (ter tudi fizicno) obracunavanje. Dovolj se ze najde primitivcev med samimi "navijaci" (viole in dragonsi).

Lp,

Tinck
Tardeči
Tardeči

Odgovor Napisal/-a Tinck » 16.09.2011 20:15

Včeraj zaslužena zmaga Belgijcev, rezultat bi lahko bil še mnogo višji. Me pa jezi, da ponovno gledamo take sramotne predstave sodnikov proti našim klubom. Najprej Dunaj, zdaj še to. Da si Turk takole sramotno privošči naše, pokaže karton za vsako vprašanje, ko sodnika vprašaš, kaj je bilo,... to že dolgo nisem videl. Prekinjeni protinapadi naših- nekaznovani. Nepreviden štart Rajčeviča- rdeč, itak. Res si želim, da ta gnila UEFA drugič kakšnim svojim Švicarjem podturi take zelene sodnike, naj se učijo na Bazlu in Cirihu.

Tinck
Tardeči
Tardeči

Odgovor Napisal/-a Tinck » 04.11.2011 17:32

Ajde za spremembo ena šala na naš račun:

Kakšna je razlika med Laškim pirom in NK Maribor?
Laški pir polnijo v Laškem, NK Maribor pa v Bragi.

_R9_
The Oracle
The Oracle

Odgovor Napisal/-a _R9_ » 05.11.2011 09:03

Hvala, bom ponucal.

Tinck
Tardeči
Tardeči

Odgovor Napisal/-a Tinck » 05.11.2011 22:41

Ne še tegale, tokrat na tuj račun:

Kaj imajo skupnega zid okoli britofa, čelada na glavi kamikaze in 16.000 stolov na Stožicah?
Vse troje je čisto brez potrebe.

Odgovori